Ferratum.ee – 100 – 2000€

2,000.00

Kirjeldus

Ferratum Bank laenulimiit – laen kuni 2000€, minimaalne osamakse alates 15€.

Laenulimiit on paindlik ja mugav alternatiiv kiirlaenule. Näiteks võib klient, kelle laenulimiit on 800 €, võtta täna laenu 550 € ja vajadusel nädala pärast veel 250 €. Osamakse suurus on minimaalselt 8% kasutatud laenulimiidi summast koos arvestatud intressidega, kuid mitte vähem kui 15€. Laenulimiidi päevaintress on 0,1239 % laenujäägilt


Ferratum piedāvā ātro kredītu internetā privātpersonām vecumā no 21 līdz 70 gadiem uz laiku līdz 45 dienām. Ferratum ātrais kredīts bez ķīlas var būt ļoti noderīgs brīžos, kad steidzīgi ir nepieciešama nauda, jo kredīta pieteikums tiek izskatīt 10-20 minūšu laikā, un pozitīva lēmuma gadījumā nauda tiek pārskaitīta nekavējoties.

Pirmajā reizē no bankas konta būs jāpāskaits 0,10 Ls konta identifikācijas maksa, bet pēc tam būs iespējams pieteikties naudas kredītam ar SMS starpniecību.

Ferratum ātrā kredīta priekšrocības:

  • Ātrais kredīts bez ķīlas no EUR līdz Ls EUR (pirmajā reizē līdz 200 EUR);
  • Aizdevums uz laika posmu līdz 45 dienām;
  • Lai saņemtu naudu nav nepieciešamas darba izziņas;
  • Naudas pārskaitījums pēc lēmuma pieņemšanas notiek 5 minūšu laikā;
  • Naudas kredītu ir iespējams saņemt ar SMS starpniecību;

Ja salīdzina Ferratum ar citiem ātrā naudas kredīta aizdevējiem, tad Ferratum pirmais naudas aizdevums nav bez maksas, bet komisijas maksas salīdzinājumā ar ViaSMS vai iCredit ir nedaudz augstākas. Tomēr Ferratum var būt labs risinājums gadījumos, ja ir jau paņemts viens ātrais kredīts, bet ir nepieciešams vēl aizņemties nelielu naudas summu. Kā arī Ferratum ātro kredītu pirmajā reizē izsniedz jau 200 EUR.

Pirmajā reizē būs iespējams aizņemties līdz 200 EUR, otrajā līdz 250 EUR, trešajā līdz 300 EUR, ceturtajā līdz 350 EUR, piektajā un visas turpmākās reizes 400 EUR

(!) Aizdevumu saņemsiet pēc tam, kad būs pārbaudīta Aizdevuma pieprasījumā norādītā informācija un būs izvērtēta Jūsu spēja atmaksāt aizdevumu un Jūsu kredītvēsture, kā arī Jūs būsiet veicis bankas konta identifikāciju un nepieciešamības gadījumā – būsiet nosūtījis apstiprinājuma īsziņu, ar Jums sazināsies SIA „Ferratum Latvia” operators un pozitīvas atbildes gadījumā aizdevums tiks pārskaitīts uz Jūsu bankas kontu nekavējoties.